Palfinger Marine

PALFINGER, denizcilik endüstrileri için son derece güvenilir, yenilikçi ve özelleştirilmiş güverte ekipmanları ve taşıma çözümlerinin küresel lideri üreticisidir.

Palfinger dünya çapında alanında deneyimli uzmanlar aracılığıyla offshore, marine, cruise, askeri ve sahil güvenlik ve rüzgar enerji santralleri dahil olmak üzere tüm denizcilik segmentlerine güverte makineleri, cankurtarma ve elleçleme ekipman çözümlerini sunmaktadır.

Marsis, Palifnger Marine’nin satış ve servis ortağıdır.

https://www.palfingermarine.com/en

PALFINGER MARINE tarafından üretilen marine ve offshore vinçleri, denizcilik endüstrisinin güvenlik standartlarını ve çetin çevre koşullarını karşılamak için tasarlanmıştır.

https://www.palfingermarine.com/en/deck-equipment/cranes

PALFINGER güvenilir ve yenilikçi özelliklere sahip can kurtarma botları, serbest düşüşlü can kurtarma botları, yarı kapalı can kurtarma botları ve kombine tender/can kurtarma botlarını içeren eksiksiz bir

https://www.palfingermarine.com/en/boats-and-davits/life-and-rescue-boats

Yenilikçi, kompakt ve iyi tasarlanmış. Yüksek kalitede özelleştirilmiş.

https://www.palfingermarine.com/en/boats-and-davits/davits

PALFINGER MARINE dünya çapında rekabetçi özelliklere sahip usturmaça ve usturmaça mataforasnı paket olarak sunmaktadır. Eşsiz matafora dizaynı usturmaçaların güvenli, verimli ve uygun maliyetli taşınması için en iyi çözümdür.

https://www.palfingermarine.com/en/boats-and-davits/fenders